איך אורזים מתנה באופן מקורי עם חומרים שיש כמעט בכל בית?

April 10 2022spiderus_admin

עטיפת מתנה בחנות היא כנראה הדרך הכי פשוטה לארוז מתנה, אבל היא גם הכי ברורה מאליה. לאריזה כזו קשה להוסיף טאצ’ אישי במקרה ואנחנו רוצים להפתיע בן משפחה קרוב, את בן הזוג או אפילו את העובדים לקראת החגים.

אבל אריזה מקורית לא חייבת להיות דבר מסובך ולמעשה ניתן להשתמש בחומרים או פריטים שיש כמעט בכל בית כדי לארוז מתנות.

הנה כמה רעיונות פשוטים:

אריזת מתנה עם מגבת 

תתפלאו, אבל מגבת מטבח חדשה ונקייה עם דוגמה יפה יכולה להיות מושלמת עבור עטיפה של חפצים קטנים או עגולים. לדוגמה, בקבוקי יין או כלי מטבח. פשוט כורכים את המגבת היטב סביב המתנה וקושרים עם שרוך מבד או כל חומר אחר שהוא לא נייר פשוט.

שימוש בציפיות או חולצות ישניות

יש לכם ציפיות שאינן בשימוש מכריות ישנות, אבל כאלו שעדיין נראות טוב או שאפשר לכבס עם מרכך ריחני? אם כן, אפשר להשתמש בהן לאריזת מתנות, כאשר מתחת לקשר שמים כרטיס ברכה.

עבור מתנות יותר גדולות ניתן להשתמש בחולצות מכופתרות עם שרוולים ארוכים ודוגמה יפה. טכניקת הקשירה דומה למדי לקיפול בגד: בהתחלה עוטפים את המתנה באמצעות גב החולצה והשרוולים ולאחר מכן הופכים ושומרים על השרוולים מוצלבים על מנת שיהיה ניתן לקשור אותם מקדימה.

החלפת נייר אריזה בספרים ישנים או מגזינים 

מתאים למגוון של מתנות, בעיקר כאלו בעלות צורה מרובעת כמו מוצרים שמגיעים באריזה המקורית שלהם. ניתן להשתמש בספרים כמו ספרי תווים או אטלסים במידה והמתנה היא סביב נושא מסוים.

לחילופין, אפשר לבחור במגזינים שעשויים מנייר כרומו איכותי וכוללים איורים או קומיקס מסוגים שונים. בעזרת שימוש בנייר דבק מסתירים חלקים שלא רוצים שייראו כלפי חוץ בפינות, אם כי במקרה הזה האריזה לא תהיה ישרה לגמרי.

שימוש בקופסת דגני בוקר (רגע, מה?)

זה נשמע כמו התחלה של בדיחה, אבל למעשה זה פשוט יותר מכפי שזה נדמה. שימוש בקופסת דגני בוקר מתאים מאוד לפריטים קטנים שלא מגיעים בתוך עטיפות משלהם. אם אריזת הקורנפלקס עצמה לא מרהיבה במיוחד, אפשר לעטוף אותה עצמה באריזת מתנה. כל מה שצריך זה דבק פשוט (“סטיק”), שרוך, מספרים, חתיכת בריסטול צרה ומחורר.

https://www.youtube.com/watch?v=s-0atlxJC3Q

מה עושים כשצריך לארוז המון מתנות?

לפעמים אנחנו רוצים לארוז מספר גדול מאוד של מתנות. לדוגמה, אם אנחנו מביאים מתנות לעובדים לראש השנה, במקרה הזה יהיה קשה לנו גם למצוא כל כך הרבה אריזות מקוריות וגם להעביר את כל המתנות מהבית למשרד בשלום (אלא אם כן נהפוך את חדר הישיבות לחמ”ל…). 

רכישה של מארזי מתנות מחברות בוטיק יכולה להוות פתרון מצוין: מצד אחד לא נראה כאילו חסכנו על העובדים שלנו עם בונבוניירות מהסופר, ומצד שני נוכל עדיין להתאים לכל עובד אריזה עם הקדשה אישית או סגנון מעט אחר.

Share:

karamellady

הישארו מעודכנים